سنگ مرمریت هرسین برای کف حیاط مناسب است؟

سنگ مرمریت هرسین برای کف حیاط مناسب است؟

همانطور که می دانید، کف حیاط جز فضای بیرونی ساختمان به شمار می آید و در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که مرمریت هرسین برای کف حیاط مناسب است یا نه؟ کفپوش حیاط در معرض مستقیم نور خورشید، بارش برف و باران و تغییرات دمایی است و در تهیه مصالح ساختمانی در جهت کفپوش این بخش، باید نهایت دقت را داشته باشید.

سنگ هرسین با توجه به زمینه رنگ روشنی که دارد جز پرمصرف ترین سنگ های ساختمانی در ساختمان به شمار می آید و آنرا از دسته سنگ های مرمریت به شمار می آورند. پله هرسین در ضخامت 3 سانتی متر به بالا فرآوری میشود و همواره در نمره بری پله، ابعاد مانند 35*35، 30*35 با ضخامت سه سانتی متر در کارخانه موجود است و میتوان به عنوان بهترین گزینه جهت کفپوش حیاط به شمار آورد.

سنگ هرسین برای کف حیاط مناسب است یا خیر؟

همانطور که اشاره کردیم، کفپوش حیاط در معرض مستقیم نور خورشید و تغییرات دمایی و جوی است. متریالی که برای کفپوش حیاط به کار می رود باید از نظر استحکام و دوام از درجه بالایی برخوردار باشد. 3 فاکتور اساسی جذب آب، مقاومت سایشی و فشاری برای آن کاملا اهمیت دارد. طبق آمار، این مرمریت از جذب آب، مقاومت سایشی و فشاری متعادلی برخودار است و میتوان تا حدودی از آن در کفپوش حیاط استفاده کرد.

اگر قصد تهیه سنگ هرسین جهت کفپوش حیاط ساختمان خود دارید، کارخانه سنگبری تکاپ واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران، به صورت تخصصی به فرآوری این مرمریت می پردازد و شما می توانید به صورت غیر حضوری و حضوری سنگ مورد نظر خود را تهیه کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − هجده =


آخرین مقالات


دسته بندی مقالات